Головна Технології Нова «розумна» фабрика Xiaomi працюватиме 24/7 без людей і випускатиме по смартфону за секунду

Нова «розумна» фабрика Xiaomi працюватиме 24/7 без людей і випускатиме по смартфону за секунду

by host

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь оголосив, що незабаром почне працювати фабрика нового покоління, призначена для виробництва смартфонів. Вона розташована в Чанпіні, Пекін.

Нова фабрика буде «темною фабрикою», яка зможе працювати 24 години на добу без людей. Крім того, машини на заводі можуть співпрацювати один з одною. Фабрика також може сама створити середовище без пилу завдяки видаленню пилу на мікронному рівні.

Якість виробництва на заводі контролюватимуть інтелектуальні машини власної розробки. Стверджується, що автоматизований виробничий процес дозволить виготовляти один смартфон щосекунди. Теоретично, якщо фабрика зможе безперебійно працювати цілодобово круглий рік, то її виробнича потужність становитиме 31,5 млн смартфонів на рік.

Xiaomi інвестувала 2,4 млрд юанів (близько $330 млн) у розробку нового виробничого процесу. Новий завод у Чанпіні займає будівельну площу 81 000 квадратних метрів. Він був сертифікований як «національне підприємство з інтелектуального виробництва» з річною виробничою потужністю 10 млн флагманських смартфонів. Ця фабрика займатиметься виробництвом майбутніх складаних телефонів – Xiaomi MIX Fold 4 і Xiaomi MIX Filp.

Згідно з рекламним роликом, розумна фабрика — це лише маленький крок для Xiaomi у дослідженні майбутнього, яке тільки почалося.

Джерело: gizmochina

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.