Головна Технології новий 114-дюймовий Samsung MicroLED обійдеться у $150 тис.

новий 114-дюймовий Samsung MicroLED обійдеться у $150 тис.

by host

У 2018 році Samsung розпочала продаж масивних і надзвичайно дорогих телевізорів MicroLED із модульним дизайном The Wall, і тепер вона пропонує три таких варіанти: 89, 101 і 114 дюймів.

Найдоступніша пропозиція у лінійці MicroLED телевізорів — 89-дюймова модель з ціною $109 999. 101-дюймова модель обійдеться у $129 999. А за найбільшу 114-дюймову версію доведеться викласти вже $149 999. Цього достатньо, щоб купити автомобіль Mercedes-Benz G-Wagen.

Кожен мікросвітлодіод є самовипромінюючим і працює без підсвічування. Тому він подібний до OLED, але без притаманного цій технології ризику вигоряння. Водночас MicroLED забезпечує глибокий чорний колір і високу контрастність. Світлодіоди зібрані в безрамкові панелі, тому їх також можна встановити майже в будь-якому корпусі, як було з дисплеями The Wall.

@danecook

Installers told me last week that I’m the 3rd person in the United States to have @Samsung #TheWall installed. Boeing headquarters, Lowe’s headquarters & #DaneCook headquarters. Above It All doing very well and I spent my retirement money on self financing that sucker. #fyp

♬ Spent too much money on but is freakin sick – Austin Ware

У 2021 році Samsung представила 110-дюймову модель, яка більше нагадувала звичайний телевізор без модульних опцій, яку вона продовжувала вдосконалювати — торішня лінійка включала навіть 76-дюймову версію.

Нові телевізори Samsung MicroLED коштують до $150K тис. за 114-дюймову модель

Телевізори Samsung Class MicroLED представлені в онлайн-магазині Samsung, але наразі всіх немає в наявності.

Джерело: The Verge

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.