Головна Технології Nvidia запускає платформу з генеративним ШІ для створення роботів-гуманоїдів

Nvidia запускає платформу з генеративним ШІ для створення роботів-гуманоїдів

by host

Генеративний штучний інтелект допоможе роботам виконувати дії на основі вхідних даних — з поєднанням тексту та мовлення, відео, «людських демонстрацій» та попереднього досвіду.

Як зазначає Reuters, компоненти генеративного ШІ під назвою Project GR00T доповнять існуючу апаратну та програмну платформу Nvidia для робототехніки.

«Розумніші та швидші роботи працюватимуть у важкій промисловості по всьому світу», — каже Рев Лебаредіан, віцепрезидент Omniverse та Simulation Technology. «Ми співпрацюємо з усією світовою екосистемою роботів, щоб прискорити розробку та впровадження».

«Jetson Thor» — це потужний комп’ютер, що стоїть за програмним забезпеченням цього генеративного штучного інтелекту і базується на одній з ШІ-мікросхем Nvidia. За словами компанії, він надасть роботам достатньо обчислювальних потужностей для виконання складних завдань і взаємодії з людьми та машинами.

Інструменти включають можливість навчити роботів приймати кращі рішення з часом — процес, відомий як «навчання з підкріпленням». Nvidia також заявила, що випустить попередньо навчені моделі роботизованих пристроїв та інше програмне забезпечення, яке покращить функції робототехнічної руки та можливості сенсорної роботи з декількома камерами.

Нагадаємо, тиждень тому стартап Figure AI продемонстрував перші результати співпраці з OpenAI —  на відео робот Figure 01 з легкістю сприймав запити зором і на слух, а також надавав повноцінні відповіді чи вчиняв дії, реагуючи на запити людини.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.