Головна Технології Обрали NVIDIA — відеокарти MSI Radeon RX зникають

Обрали NVIDIA — відеокарти MSI Radeon RX зникають

by host

Відеокарти серії MSI Radeon RX 7000 таємничим чином зникають з магазинів усього світу. підтвердження цього факту знайшли в Австралії, США та Німеччині. Компанія визнає цей факт і прокоментувала його для сайту Hardware Luxx:

«Коли мова заходить про відеокарти, ми зараз більше зосереджені на картах RTX. Проте співпраця з AMD є важливою і надзвичайно актуальною для нас. Ми бачимо дуже позитивний розвиток, особливо в області системних плат».

Таким чином, підтверджено, що асортимент відеокарт від AMD наразі не в центрі уваги MSI, натомість компанія робить ставку на GeForce RTX від NVIDIA. Водночас компанія продовжує розробляти материнські плати для процесорів AMD і бачить в цьому потенціал.

Співпраця між MSI та AMD страждала й раніше: виробник не одразу почав випускати Radeon RX 7900, також MSI не пропонувала відеокарти «Made by AMD». Через рік це повторилося з появою Radeon RX 7800 XT та Radeon RX 7700 XT. Невідомо, як відкликання вплине на бізнес MSI як постачальника відеокарт. У будь-якому випадку, AMD, схоже, повільно втрачає ще одного партнера, який міг би реалізувати непогані власні розробки.

Відеокарти NVIDIA vs процесори Intel: конфлікт обладнання розв’язують виробники материнських плат

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.