Головна Технології Оновлення безплатного інструменту для програмування Code Llama від Meta зробило його ближчим до GPT-4

Оновлення безплатного інструменту для програмування Code Llama від Meta зробило його ближчим до GPT-4

by host

Останнє оновлення ШІ-моделі генерації коду Code Llama 70B зробило її «найбільшою та найефективнішою моделлю» Meta. Безплатні інструменти Code Llama запустили в серпні як для дослідницького, так і для комерційного використання. Code Llama 70B може обробляти більше запитів, ніж попередні версії, а це означає, що розробники можуть отримувати більше підказок під час програмування, і вона може бути точнішою.

Точність Code Llama 70B у тесті HumanEval склала 53%, що краще, ніж у GPT-3.5 (48,1%), і ближче до позначки 67%, про яку повідомляло OpenAI щодо GPT-4.

Оновлення безплатного інструменту для програмування Code Llama від Meta зробило його ближчим до GPT-4

Побудований на основі Llama 2, Code Llama допомагає розробникам створювати рядки коду з підказок і налагоджувати код, написаний людиною. Минулої осені Мета одночасно запустила два інших інструменти Code Llama: Code Llama — Python та Code Llama — Instruct, які зосереджені на конкретних мовах програмування, передає The Verge.

Code Llama 70B доступний у трьох версіях генератора коду і досі є безплатним для дослідницького та комерційного використання. Велика модель була навчена на 1 ТБ коду та пов’язаних з ним даних.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.