Головна Технології OpenAI, ймовірно, випустить «суттєво кращу» GPT-5 влітку 2024 року

OpenAI, ймовірно, випустить «суттєво кращу» GPT-5 влітку 2024 року

by host

За словами джерел видання Business Insider (двох людей, наближених до компанії), OpenAI готується випустити наступну версію своєю мовної моделі GPT-5 найближчими місяцями (ймовірно, в середині року).

Повідомляється, що деякі корпоративні клієнти отримали демоверсії моделі та пов’язаних з нею вдосконалених налаштувань чатбота ChatGPT. За словами одного з керівників компаній-клієнтів, модель дійсно краща і пропонує варіанти використання, ексклюзивні для його бізнесу.

OpenAI офіційно не оголошувала дату випуску GPT-5 та не коментувала чутки.

Ще один зі співрозмовників видання сказав, що модель все ще навчається й очікує перевірок на безпеку та тестування у «червоній команді» — процес, під час якого співробітники та, як правило, сторонні особи намагаються виявити проблеми, перш ніж інструмент стане доступним для громадськості.

Останнє оновлення для ChatGPT — GPT-4 — випустили рік тому, а згодом і покращену версію GPT-4 Turbo, що розв’язувала проблему «ліні» чатбота, який відмовлявся реагувати на деякі підказки.

Днями OpenAI також анонсувала попередню плату за її API, який з 25 березня можна використовувати, лише придбавши кілька кредитів на місяць (нині доступні внески від 5 до 50 доларів, однак незабаром їх збільшать).

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.