Головна Технології OpenAI послабила обмеження військового використання ChatGPT – але не зняла повністю

OpenAI послабила обмеження військового використання ChatGPT – але не зняла повністю

by host

OpenAI послабила обмеження на військове застосування ChatGPT. У неоголошеному оновленні політики використання 10 січня OpenAI скасувала широку заборону на використання технології для «військових справ». Новий текст все ще забороняє використовувати служби OpenAI для розробки зброї, травмування людей або знищення майна.

Нова політика використання OpenAI тепер включає такі принципи, як «Не завдавай шкоди іншим» – широкі у застосуванні, легко зрозумілі та актуальні у багатьох контекстах. Також перелік містить заборону конкретних випадків, як-от розробка або використання зброї.

Деякі експерти зі штучного інтелекту стурбовані тим, що оновлена політика OpenAI надто узагальнена, особливо з огляду на те технологія штучного інтелекту вже використовується під час конфлікту в Газі. Ізраїльські військові заявили, що використовували штучний інтелект для визначення цілей для бомбардування на території Палестини. Експерти відзначають що оновлена політика все ще досить розпливчата і залежна від трактування. Також є питання, як компанія збирається забезпечувати її виконання.

Хоча OpenAI не розкриває мети оновлення політики використання, зміни потенційно можуть відкрити двері для майбутніх контрактів із військовими. Представник OpenAI каже, що існують випадки використання ШІ у питаннях національної безпеки, які відповідають місії компанії, що частково й призвело до змін. Наприклад, OpenAI вже співпрацює з Агентством перспективних оборонних досліджень, «щоб стимулювати створення нових інструментів кібербезпеки для захисту програмного забезпечення з відкритим кодом, від якого залежить критична інфраструктура та галузі».

OpenAI запустила GPT Store — магазин для обміну та продажу кастомізованих чатботів

Джерело: Business Insider

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.