Головна Технології OpenAI прибере з ChatGPT «занадто сексуальний» голос Sky, що нагадував Скарлетт Йоганссон

OpenAI прибере з ChatGPT «занадто сексуальний» голос Sky, що нагадував Скарлетт Йоганссон

by host

OpenAI працює над призупиненням використання голосу Sky у звукової версії ChatGPT. До такого рішення компанія прийшла після того, як користувачі звернули увагу, що він звучить дуже схоже на актрису Скарлетт Йоганссон.

OpenAI заявила у своєму блозі, що голос, один із п’яти доступних на ChatGPT, був від іншої актриси й не був обраний, щоб імітувати Йоганссон.

Раніше Скарлетт Йоханссон зіграла вигадану віртуальну помічницю Саманту у фільмі «Вона». Фільм розповідає про чоловіка, який закохався в систему штучного інтелекту.

Голоси є частиною оновленої мовної моделі OpenAI GPT-4o, яка дебютувала на початку цього місяця. Вона може відповідати на усні запитання користувачів за допомогою голосової відповіді.

Джерело: bloomberg

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.