Головна Технології OpenAI створила дипфейк-детектор, який розпізнає згенеровані DALL-E 3 зображення з точністю 98%

OpenAI створила дипфейк-детектор, який розпізнає згенеровані DALL-E 3 зображення з точністю 98%

by host

Компанія-розробниця ChatGPT та DALL-E створила інструмент для розпізнавання зображень, які згенерував штучний інтелект.

Наразі класифікатор працює лише з результатами, створеними власним генератором зображень OpenAI DALL-E 3 — але з високою точністю.

Під час внутрішніх тестувань інструмент правильно ідентифікував «штучні» зображення у 98% випадків. Повідомляється, що класифікатор також може визначати типові модифікації з мінімальним впливом, такі як стиснення, кадрування та зміни насиченості.

OpenAI створила дипфейк-детектор, який розпізнає згенеровані DALL-E 3 зображення з точністю 98%

Відсьогодні OpenAI приймає заявки на доступ до класифікатора для першої групи тестувальників, включно з дослідницькими лабораторіями та науково-орієнтованими журналістськими некомерційними організаціями, у межах Програми доступу для дослідників.

Також OpenAI планує додавати водяні знаки для позначення цифрового контенту (фото чи аудіо), які «неможливо видалити», та приєднається до профільної галузевої групи C2PA, до якої вже входять Google, Microsoft і Adobe.

На тлі виборів в США та у світі загалом зловживання інструментами штучного інтелекту зростає — лише у квітні, наприклад, фейкові відео двох боллівудських акторів, які критикують прем’єр-міністра Нарендру Моді, стали вірусними в мережі.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.