Головна Технології OpenAI уклала угоду з Financial Times — тепер ChatGPT шукатиме відповіді й у статтях видання

OpenAI уклала угоду з Financial Times — тепер ChatGPT шукатиме відповіді й у статтях видання

by host

Користувачі чатбота OpenAI відтепер бачитимуть резюме статей та цитати із посиланнями на сайт Financial Times.

OpenAI уклала угоду з виданням Financial Times щодо ліцензування контенту та розробки інструментів штучного інтелекту. Відтепер ChatGPT шукатиме відповіді й у статтях видання — щоразу додаючи посилання на джерело, пише The Verge.

Financial Times вже використовує ШІ-продукти стартапу, зокрема ChatGPT Enterprise. Минулого місяця сайт також випустив бета-версію генеративної функції штучного інтелекту на базі великої мовної моделі Claude від Anthropic — Ask FT, що дозволяє передплатникам знаходити інформацію в статтях видання.

Гендиректор Financial Times Group Джон Ріддінг каже, що, попри партнерство, видання збереже прихильність до «людської журналістики».

Для OpenAI це не перша угода з новинною організацією — раніше компанія «запартнерилась» з видавництвом Axel Springer, яке публікує Business Insider, Politico та європейські видання Bild і Welt; а також інформаційною агенцією Associated Press, яка дозволяє OpenAI навчати свої моделі на їхніх даних.

Як повідомляється, OpenAI пропонує від $1 до $5 млн за ліцензування контенту — значно менше у порівнянні з тим, що пропонують такі компанії, як Apple.

Нагадаємо, що торік у грудні The New York Times подала до суду на OpenAI й Microsoft за порушення авторських прав, стверджуючи, що ChatGPT «дослівно переказує вміст» сайту. Видання Intercept, Raw Story й AlterNet подали окремий позов проти OpenAI й Microsoft з подібними звинуваченнями в лютому.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.