Головна Технології OpenAI вилікує «лінощі» GPT-4 Turbo за допомогою оновлень та запропонує дві нові моделі «‎вкладання»

OpenAI вилікує «лінощі» GPT-4 Turbo за допомогою оновлень та запропонує дві нові моделі «‎вкладання»

by hostwx

OpenAI пропонує нові моделі «‎вкладання», оновлення GPT-4 і GPT-3.5 та деякі зниження цін.

GPT-4 Turbo — менше лінощів, більше мультимодальності

Оновлений GPT-4 Turbo, за словами компанії, «виконуватиме такі завдання, як генерація коду, більш ретельно, ніж попередня модель, і призначений для зменшення випадків, коли модель відмовляється виконувати завдання».

Оновлення призначені лише для версії Turbo, навченої на даних до квітня 2023 року і доступної у попередньому перегляді. Користувачі GPT-4, який навчався на даних до вересня 2021 року, можуть усе ще відчувати ті самі проблеми з «‎лінощами». У дописі OpenAI сказано, що понад 70% тих, хто використовує GPT-4 через API, перейшли на GPT-4 Turbo через його новішу базу знань.

Компанія також анонсувала інші оновлення GPT-4 Turbo, які надійдуть найближчими місяцями й дозволять використовувати більше мультимодальних підказок.

GPT-3.5 Turbo подешевшає

Наступного тижня OpenAI представить оновлену модель GPT-3.5 Turbo та знизить вартість: на 50% для вхідних цін (до $0,0005 за тисячу токенів) та на 25% для вихідних цін (до $0,0015 за тисячу токенів).

Модель також отримає оновлення, яке надасть їй змогу надавати точні відповіді, а також виправить помилки, які спричиняли проблеми з кодуванням для виклику функцій не англійською мовою.

Нові моделі «‎вкладання»

Компанія вже запустила дві менші моделі ШІ, які називає моделями «‎вкладання» — text-embedding-3-small і більш потужна версія під назвою text-embedding-3-large.

Вкладання в ШІ — це послідовність чисел, яка представляє поняття всередині вмісту, наприклад природну мову чи код, і полегшує моделям машинного навчання та іншим алгоритмам розуміння зв’язків між вмістом і виконання таких завдань, як кластеризація чи пошук. Вони забезпечують такі додатки, як пошук знань у ChatGPT і API помічників, а також багато інструментів розробника розширеного пошуку (RAG).

Джерело: OpenAI

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.