Головна Технології Panasonic рекламувала камеру Lumix S9 фото з Nikon Ambassador — тепер просить вибачення

Panasonic рекламувала камеру Lumix S9 фото з Nikon Ambassador — тепер просить вибачення

by host

Минулого тижня Panasonic анонсувала легку та компактну камеру Lumix S9. Однак виявилося, використовувала у рекламі фото, зняті камерою Nikon. Це викликало негативну реакцію на дії компанії, і тепер вона перепрошує за свою помилку..

Щонайменше дві з фотографій були зроблені камерою Nikon Ambassador. Зображення, які згодом були видалені, помітили на офіційному сайті Panasonic — компанію звинуватили в обмані. Panasonic офіційно та публічно визнала, що використовувала стокові або авторизовані зображення не замислюючись, чи доречне їхнє використання.

Також Panasonic заявила, що серйозно поставилася до коментарів користувачів, які виявили проблему, і змінила сторінку, щоб зробити вміст «легшим для розуміння». Компанія висловила свої глибокі вибачення за будь-які незручності, заподіяні користувачам, шанувальникам та ентузіастам камери внаслідок інциденту.

Panasonic Lumix S9 — компактна повнокадрова бездзеркальна з ціною приблизно $1500. Її рекламували як найлегшу модель у своїй категорії, з вагою лише 403 г. Камера Lumix S9 має 24,2 МП повнокадровий датчик CMOS, який підтримує подвійний власний ISO, 6K OpenGate і 4K 60p.

Lumix S9 має 5-осьову стабілізацію тіла та функції фазового фокусування. Вони допомагають значно зменшити розмиття через тремтіння під час знімання з рук і дозволяють знімати стабільно в різних сценаріях. Корпус камери має нову спеціальну кнопку LUT для швидкого використання функції фільтра LUT у реальному часі, одного з кількох на вибір.

Камера Sony Alpha 9 III з глобальною системою затвора та швидкістю знімання до 120 к/с продаватиметься за ціною 285 тис. грн

Джерело: Gizmochina

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.