Головна Технології першоквітневий жарт компанії 2017 року може стати реальною технологією

першоквітневий жарт компанії 2017 року може стати реальною технологією

by host

Сьогодні, 30 травня, NVIDIA опублікувала загадковий твіт, в якому згадала свій давній жарт. Фраза, яку можна перекласти як «Майбутнє ніколи не буває далеко…» (the future is never far away…), здається, анонсує якусь технологію «з майбутнього». Більш конкретно на це натякає відеоролик семирічної давнини у пості.

У 2017 на ринку відеокарт не було технології трасування променів або масштабування роздільною здатності, а графічні процесори не використовувалися для генеративного ШІ. NVIDIA була зосереджена на просуванні відеокарт GeForce GTX, оскільки серії RTX ще не існувало.

Як першоквітневий жарт, NVIDIA анонсувала USB-пристрій у формі GTX 1080, який нібито міг увімкнути потужні алгоритми глибокого навчання та додати в ігри штучний інтелект. У 2017 році ці заяви здавалися абсурдними, але до 2024 року ігри будуть на порозі революції ШІ. Зараз технології масштабування, такі як DLSS, уже використовують алгоритми штучного інтелекту, а NVIDIA представила NPC на базі великих мовних моделей для більш інтерактивного ігрового процесу.

G-Assist був жартом, нібито призначений для допомоги геймерам. У ньому була функція Ghost Play, яка грала в гру за користувачів, коли вони були відсутні. Стверджувалося, що ще одна функція, BossBoost, допомагає геймерам перемогти жорстких босів, таких як у Dark Souls. Нарешті, NV Nurture була вигаданою технологією, яка нагадувала гравцям, що треба заряджатися енергією через підключення до холодильника. Важко сказати, яку саме з перерахованих функцій хоче реалізувати NVIDIA, ймовірно, про це стане відомо більше на Computex 2024.

Готова до NVIDIA RTX 5090: відеокарти вагою до 58 кг витримає нова материнська плата Gigabyte

Джерело:  VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.