Головна Технології Перший пацієнт Neuralink може керувати мишею силою думки, — Маск

Перший пацієнт Neuralink може керувати мишею силою думки, — Маск

by host

Перший пацієнт, якому імплантували мозковий чип від компанії Neuralink, схоже, повністю одужав і може керувати комп’ютерною мишкою за допомогою думок, заявив засновник стартапу Ілон Маск.

Прогрес хороший, і пацієнт, схоже, повністю одужав, з нейронними ефектами, про які ми знаємо. Пацієнт здатний переміщати мишу по екрану, просто думаючи.

— сказав Маск на заході Spaces.

Маск сказав, що зараз Neuralink намагається отримати якомога більше «натискань» на кнопки миші від пацієнта, передає Reuters.

Минулого місяця компанія успішно імплантувала чип своєму першому пацієнту після того, як у вересні отримала дозвіл на участь у випробуваннях на людях.

Neuralink Ілона Маска вперше імплантувала чип у мозок людини — він називається Telepathy

У дослідженні використовується робот для хірургічного розміщення імплантату мозково-комп’ютерного інтерфейсу в області мозку, яка контролює намір рухатися, заявили в Neuralink, додавши, що початкова мета в тому, щоб дати змогу людям керувати комп’ютерним курсором або клавіатурою за допомогою своїх думок.

Маск має великі амбіції щодо Neuralink, заявляючи, що хірургічне впровадження його чип-пристроїв може пришвидшити лікування таких захворювань, як ожиріння, аутизм, депресія та шизофренія.

Компанія Neuralink, яка минулого року оцінювалася приблизно в 5 млрд доларів, неодноразово стикалася з закликами перевірити її протоколи безпеки. Минулого місяця компанія була оштрафована за порушення правил Міністерства транспорту США щодо перевезення небезпечних матеріалів.

Neuralink перетворює реальність на Cyberpunk 2077: на що здатний чип Telepathy та як скоро зміниться людство?

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.