Головна Технології «Петрофан», чатбот-вчений та астролог — кастомізовані GPT тепер доступні всім, але з лімітом на запити

«Петрофан», чатбот-вчений та астролог — кастомізовані GPT тепер доступні всім, але з лімітом на запити

by host

OpenAI відкрила безплатний доступ до кастомізованих GPT — чатботів, створених сторонніми розробниками на основі ChatGPT з тематичними функціями (наприклад, ті, що спеціалізуються виключно на математиці чи приготуванні борщу).

Як зазначає The Verge, окрім користувацьких GPT, безплатний доступ відкрили й до функцій, доданих з GPT-4o на початку травня — вебвідповіді, аналітика даних, створення діаграм, завантаження файлів тощо (раніше вони були доступні виключно платним користувачам — ChatGPT Plus, Teams і Enterprise).

Водночас кількість запитів обмежена, так само безплатні користувачі ChatGPT не зможуть створювати власних кастомізованих ботів. Хоча наразі сторонні розробники натворили купу ботів на будь-який смак, тож ви точно знайдете щось до душі — окрім тих, що рекламує OpenAI на головній сторінці GPT Store, можна скористатися питомо українськими ботами (є до прикладу, версія «Петрофан» від українських розробників, усі відповіді якої пов’язані виключно з Порошенком).

Раніше OpenAI повідомила, що працює над новою версією GPT (але не уточнила, чи це GPT-5), а також створює «Комітет з безпеки» (Safety and Security Committee), щоб досліджувати ризики, пов’язані з новою технологією.

«Ажіотаж не відповідає цікавості»: лише 1%–7% людей використовують ChatGPT щодня, до 30% не знають про нього — дослідження

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.