Головна Технології плеєр з інтерфейсом Winamp відтворює музику та керується з сенсорного екрана

плеєр з інтерфейсом Winamp відтворює музику та керується з сенсорного екрана

by host

Ентузіаст Rodmg створив фізичну реалізацію музичного ретро-плеєра Winamp на основі Raspberry Pi 4 під назвою Linamp. Він вміє відтворювати mp3, m4a, FLAC та інші цифрові формати з файлової системи, у тому числі з мережі SMB. Є керування списком відтворення файлів, відображення аналізатора спектра в режимі реального часу, інформація про трек, можна подивитися бітрейт і частоту дискретизації, є контроль гучності та балансу.

Також плеєр відтворює компакт-диски, якщо під’єднати зовнішній привід, при цьому Linamp підтягує інформацію про треки з MusicBrainz. Працює відтворення через Bluetooth. Rodmg також планує завершити інтеграцію зі Spotify.

Автор проєкту використав Onshape для дизайну корпусу з листового металу та передньої кришки. Деталі корпусу разом з передньою рамкою він замовив у компанії PCBWay.

З софту в хард: плеєр з інтерфейсом Winamp відтворює музику та керується з сенсорного екрана

Для інтерфейсу користування початково планувалися фізичні кнопки, але через проблему з конструкцією та пошуком дисплея ентузіаст вирішив зробити весь інтерфейс сенсорним. Невеликий надширокий сенсорний екран з діагоналлю 7,9” був знайдений на Amazon.

З софту в хард: плеєр з інтерфейсом Winamp відтворює музику та керується з сенсорного екрана

Усередині Linamp розташований Raspberry Pi 4 із SD-картою на 32 ГБ, набором пасивних радіаторів. Екран підключений через HDMI та USB (для живлення та сенсорного введення). Використовується ЦАП Apple USB-C на 3,5 мм з адаптером USB-C на USB-A. Роз’єми винесені на задню панель за допомогою подовжувачів. У прямокутний отвір на корпусі вставлена роздрукована панель зі з’єднаннями.

З софту в хард: плеєр з інтерфейсом Winamp відтворює музику та керується з сенсорного екрана

Плеєр працює на операційній системі Dietpi, заснований на Debian, інтерфейсом виступає програма Qt 6, написана мовою C++ із віджетами Qt. У той час як виконувалися роботи з виготовлення деталей, Rodmg розробляв і вдосконалював програмне забезпечення, з використанням багатьох бібліотек, детально процес програмування описаний в оригінальному дописі на сайті Hackaday.io.

Апгрейд через 30 років: ноутбук Apple Macintosh PowerBook 500 (1994) отримав компоненти iPad та MacBook Pro

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.