Головна Технології Помилка в оновленні iOS видає емодзі з прапором Палестини на запит про Єрусалим

Помилка в оновленні iOS видає емодзі з прапором Палестини на запит про Єрусалим

by host

Деякі користувачі помітили, що в останньому оновленні iOS під час текстового введення слова «Єрусалим» пристрої пропонують емодзі з палестинським прапором.

Рейчел Райлі, британська письменниця та телеведуча, в дописі на X розкритикувала Apple, звинувативши компанію у «подвійних стандартах» та антисемітизмі з вимогою пояснень від Тіма Кука. Райлі, яка сама назвала себе єврейкою, додала, що для інших назв столиць емодзі національних прапорів не пропонуються.

Громадянська приналежність Єрусалиму була предметом суперечок протягом ізраїльсько-палестинського конфлікту, який сягає корінням у добіблійні часи, але нині вже минуло пів року з моменту його сучасної ескалації у вигляді війні в Газі.

Оновлене програмне забезпечення дійсно пропонує прапор Палестини під час введення «Jerusalem» у програмах обміну повідомленнями на пристроях Apple — однак, здається, лише в англійській розкладці (Велика Британія). В аналогічній розкладці для США пропозиція не відображається.

В Apple заявили, що це зроблено ненавмисно й обіцяли виправити помилку в наступному оновленні iOS.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.