Головна Технології пошук Google AI Overview вважає покемонів ЛГБТ+ персонажами

пошук Google AI Overview вважає покемонів ЛГБТ+ персонажами

by host

Нещодавно випущене доповнення до пошуку Google AI Overview призводить до неймовірних відкриттів нових даних про багато речей, зокрема про персонажів всесвіту Pokemon. Деяких з них штучний інтелект тепер вважає представниками ЛГБТ+, попри те, що образ істот не має жодного натяку на якусь статеву активність.

У результаті роботи нової функції публіка вже ознайомилася з рекомендацією використовувати нетоксичний клей у піці, надані кимось з ніком fucksmith на Reddit 11 років тому і підхоплені Gemini. Однак не тільки шанувальники піци отримують безглузді результати. Шанувальники Pokemon дізналися нове про свої улюблені мультфільми та ігри. Один з них поділився скриншотом зі статевими характеристиками покемонів.

Pokemon, вам повісточка: пошук Google AI Overview вважає покемонів ЛГБТ+ персонажами

Так, Бульбазавр виявився квіром, Баттерфрі — трансгендерною жінкою, Дітто — гендерквіром, Містер Мім — геєм.

Першоджерела цього були знайдені в журналі Out, який на початку цього року написав статтю під назвою «21 покемон, які абсолютно, абсолютно, точно дивні». Інший фанат знайшов схожу інформацію про персонажів Mario Kart.

Pokemon, вам повісточка: пошук Google AI Overview вважає покемонів ЛГБТ+ персонажами

Поки що поради пошуку Google на основі штучного інтелекту доступний лише у США, їхнє глобальне розгортання, а також коригування відповідей може дати результати, проте схильність ШІ до вигадок та перекривлень є загальновідомою. За останніми даними, більш ніж половина відповідей GhatGPT щодо програмування неправдиві.

Google призупиняє можливість створення зображень людей за допомогою Gemini після помилок різноманітності

Джерело: GamesRadar

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.