Головна Технології Посунься, ElevenLabs. Корейські дослідники запустили сервіс HierSpeech++, який клонує голоси — поки англійською, але безплатно

Посунься, ElevenLabs. Корейські дослідники запустили сервіс HierSpeech++, який клонує голоси — поки англійською, але безплатно

by host

Випробувати HierSpeech++ можна на Hugging Face або завантажити локально з GitHub.

Для генерації аудіо просто завантажте зразок голосу та текст, який необхідно озвучити.

На цей час інструмент HierSpeech++ доступний лише англійською, однак багатомовну модель планують запустити вже «‎найближчим часом».

Раніше ШІ-стартап ElevenLabs запустив власну послугу клонування голосу, що також дозволяє користувачам генерувати аудіо за допомогою нейромереж на основі завантажених зразків тривалістю кілька хвилин. (Компанія на початку року виклала свою технологію у відкритому доступі, чим одразу скористалися інтернет-троллі — в соцмережах тоді поширювали фейкові голоси знаменитостей, що говорили образливі речі, оголошували війни чи цитували Гітлера).

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.