Головна Технології Потужна вітрогенерація у Європі = від’ємні ціни на електроенергію

Потужна вітрогенерація у Європі = від’ємні ціни на електроенергію

by host

Низький попит у святковий період та потужна вітрогенерація знизили ціну на електроенергію в Німеччині нижче нуля, тоді як оптові ціни у Франції, Данії та Британії стали від’ємними на кілька годин.

24 грудня ціна «на добу вперед‎» на електроенергію в Німеччині впала до $ -3,72 за мегават-годину, згідно з даними паризької біржі електроенергії Epex Spot SE. Станом на середу, перший робочий день після Різдва, контракт сягав $67,34.

Від’ємні ціни фіксуються все частіше, оскільки на континенті з’являється все більше залежної від погоди відновлюваної енергії. Згідно з моделлю вітру Bloomberg, очікується, що у Німеччині виробництво вітрової енергії залишатиметься високим до кінця тижня, досягнувши піка у понад 50 гігаватів у п’ятницю. 21 грудня виробництво вітрової енергії у країні сягнуло рекордних 53 гігаватів.

Ціни, нижче нуля — це те, що чекає на європейські ринки, якщо потік запланованого виробництва відновлюваної енергії не зустрінеться зі зміною попиту.

Згідно з даними біржі, у Великій Британії 24 грудня ціни впали до $-11,84 за мегават-годину, а 25 грудня стали від’ємним й у Франції — $-13,21 та Данії — $-9,46.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.