Головна Технології Програма під Linux дозволяє вводити текст азбукою Морзе відкриттям та закриттям кришки ноутбука

Програма під Linux дозволяє вводити текст азбукою Морзе відкриттям та закриттям кришки ноутбука

by host

Програма під Linux з відкритим кодом від Джессі Лі під відповідною назвою Open and Shut, розміщена на GitHub, дозволяє вводити повідомлення азбукою Морзе за допомогою відкриття та закриття кришки ноутбука. Її робота була продемонстрована на ноутбуці Lenovo Thinkpad. Звісно, не кожен ноутбук витримає тривале введення у такий спосіб.

Про це розповідає ProIT

Важко уявити практичні випадки, коли подібне введення може знадобитися, хоча подальший розвиток може зробити програму більш універсальною. Цей метод напевно не можна назвати й прихованим введенням, хіба що в окремих випадках — рухи кришки ноутбука дуже помітні, та й сам він річ не маленька. Також навряд чи багато хто захоче зіткнутися з ризиком відламати екран ноутбука.

Раніше повідомлялося про модифікацію для передавання та приймання повідомлень азбукою Морзе на Raspberry Pi та мод Pi Zero W, який перетворює повідомлення Telegram на азбуку Морзе та блимання світлом. У наш час азбука Морзе все ще є досить цінною для програм, де інші електронні методи недоступні або можуть вийти з ладу, включаючи зв’язок на літаку/човні та у випадках порятунку.

Втім, програму з відкритим кодом можна використовувати для введення з клавіатури або іншими способами. Наразі вона є експериментом без жодної практичної мети.

Кишеньковий ретро-ноутбук Pocket 386 з чипом Intel 386 SX 40 МГц, 8 МБ ОЗП, Windows 3.11 або 95 — можна навіть поміняти відеокарту

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.