Головна Технології Прощавай, Bard. Google змінює назву чатбота на Gemini і готує окремий застосунок для Android

Прощавай, Bard. Google змінює назву чатбота на Gemini і готує окремий застосунок для Android

by host

Компанія представила свою нову мультимодальну модель штучного інтелекту Gemini наприкінці 2023 року, і вже інтегрувала в деякі продукти, зокрема й запущений торік чатбот Bard.

Водночас, згідно з журналом змін, який просочився на X, Google планує ще й змінити назву Bard на Gemini.

Серед іншого в витоку повідомляють, що «незабаром» з’явиться окрема програма Gemini для Android, а платний тариф Gemini Advanced випустять вже 7 лютого — він надасть користувачам доступ до моделі Gemini Ultra 1.0, яка «більш здатна виконувати складні завдання, такі як кодування, логічне мислення, дотримання тонких інструкцій і творча співпраця».

Gemini Advanced буде доступний у понад 150 країнах і оптимізований для англійської мови на початку. У журналі змін також зазначено, що з цим випуском Gemini розшириться до Канади.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.