Головна Технології Проспали — винуватьте Apple. «Тихі» будильники на iPhone полагодять через оновлення iOS після масових скарг

Проспали — винуватьте Apple. «Тихі» будильники на iPhone полагодять через оновлення iOS після масових скарг

by host

Apple заявила, що працює над виправленням помилки на деяких iPhone, яка призвела до того, що будильники не відтворювали звук у встановлений час.

Вперше про проблему повідомили в шоу TODAY Show на NBC після того, як користувачі почали масово публікувати скарги в соцмережах. Невідомо, наскільки поширена помилка, однак вона стосується не всіх.

Apple не повідомила, коли саме надійде виправлення, однак сайт MacRumors припускає, що його можуть включити в майбутнє оновлення програмного забезпечення iOS 17.4.2 або iOS 17.5.

Припускають, що проблема пов’язана з «Attention Aware» — параметром, що дозволяє пристрою контролювати увагу користувача. Наприклад, якщо власник iPhone дивиться на пристрій (це визначається через фронтальну камеру) — телефон може знизити гучність сповіщень. Ймовірно, на цей час опція працює помилково: аби вимкнути її, перейдіть до меню налаштувань і прокрутіть униз до «Face ID & Passcode».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.