Головна Технології Простий та дешевий. Українська Flytech запустила масове виробництво розвідувальних БПЛА ARES

Простий та дешевий. Українська Flytech запустила масове виробництво розвідувальних БПЛА ARES

by host

Українська компанія Flytech представила розвідувальний безпілотний літальний апарат ARES. Основні його переваги — недорога ціна та простий ремонт. 

Про це редакції розповіли представники компанії.

«Розвʼязану росією війну називають війною дронів – уражаючи ворожу техніку більш точно, ніж артилерія, безпілотні літальні апарати дозволяють вести бойові дії ефективніше та зберегти життя військовим. Тим не менш, дрони дуже швидко втрачаються – сучасна війна настільки динамічна, що життя безпілотників в середньому становить 2 тижні. Питання економічної доцільності та запит на більш доступні БПЛА зростає, створюючи попит на інноваційні рішення. Одним із таких є ARES компанії FLYTECH. Названий на честь Бога війни Ареса, апарат є поєднанням сучасних технічних рішень та економічної ефективності», — підкреслють в Flytech. 

Економний і легкий в ремонті

Історія ARES розпочалась в час, коли на придбання необхідних для виконання бойових задач БПЛА, стояла тривала черга, апарати коштували дорого та були в суттєвому дефіциті. Враховуючи ці фактори, військові вирішили створити ARES, що мав закривати актуальні запити воїнів, коштуючи не надто дорого.

ARES доволі легкий в ремонті та не вимагає багато часу на виробництво – це впливає на дешеву порівняно з аналогами ціну БПЛА. Апарат можна максимально швидко впроваджувати у військову практику завдяки простому навчанню операторів, які майже одразу зможуть використовувати ARES у розвідувальних та бойових операціях — це вже перевірено багатьма підрозділами на різних ділянках фронту.

Спершу БПЛА використовували лише для закриття потреб конкретної бригади, але після того як ARES був застосований на полі бою,  стало зрозумілим: потрібне масове виробництво. Його вдалось налагодити менш ніж за пів року.  

Технічні характеристики

ARES від FLYTECH є апаратом оперативно-тактичного рівня.

  • Тривалість польоту БПЛА – до 150 хвилин.
  • Дальність звʼязку сягає 50 кілометрів.
  • Для розгортання комплексу потрібно лише 15 хвилин. 

ARES може стартувати “з руки”, виконуючи посадку з допомогою пульта. Багатоканальний звʼязок і хороша аеродинаміка, що притаманні ARES, дозволяють при використанні ворогом РЕБу на одній частоті перемикатись на резервні канали без втрати управління.

Незабаром FLYTECH планує презентувати ARES 2 – він буде оснащений новою системою звʼязку та покращеною камерою. А ARES 3 планують як БПЛА-камікадзе, радіус дії котрого охоплюватиме 30-40 кілометрів.

Flytech позиціонує себе як команду фахівців, що прагне революціонізувати сучасну технологічну індустрію з допомогою передових рішень. Місія компанії полягає в створенні інноваційних, надійних та ефективних систем, що поєднують в собі найкращі технології з високим рівнем експертизи для досягнення успіху у будь-яких завданнях.

Зазначимо, на днях в Збройних Силах України з’явився жіночий підрозділ з БПЛА. І вже проводиться конкурсний відбір до цього підрозділу.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.