Головна Технології Proton Docs — нова «захищена» альтернатива Google Docs від творця Proton VPN

Proton Docs — нова «захищена» альтернатива Google Docs від творця Proton VPN

by host

Швейцарська компанія, яка розробила Proton VPN та Proton Mail запустила набір робочих документів, який дуже нагадує Google Docs.

Відсьогодні Proton Docs запускається в межах Proton Drive — як новий набір робочих документів, орієнтований на конфіденційність.

Відтепер Proton, яка стартувала з клієнтом електронної пошти, має в наборі календар, систему зберігання файлів, менеджер паролів тощо. Запуск сервісу із документами має сенс для компанії, яка намагається конкурувати з Microsoft Office і Google Workspace й у квітні придбала Standard Notes (нотатки нікуди не зникнуть, Docs просто «запозичить» деякі функції.

Proton Docs — нова «конфіденційна» альтернатива Google Docs від творця Proton Mail

Перша версія Proton Docs, здається, пропонує усе необхідно для редактора документів — форматування, спільне редагування та підтримку мультимедіа (сподіваємось, що з опцією вбудовування зображень він справлятиметься краще за Google).

Наразі Proton Docs оптимізований лише для вебверсії та настільного комп’ютера, однак творці обіцяють запуск на інших платформах «з часом».

«Все, що має Google, є в нашій дорожній карті», — каже піарник Proton Вілл Мур.

Proton, як компанія орієнтована на безпеку, пропонує наскрізне шифрування «для кожного документу, кожного натискання клавіші чи руху курсора в режимі реального часу».

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.