Головна Технології Процесор Qualcomm Snapdragon X Plus «засвітився» у Geekbench 6 з ноутбуком Microsoft Surface Pro 10

Процесор Qualcomm Snapdragon X Plus «засвітився» у Geekbench 6 з ноутбуком Microsoft Surface Pro 10

by host

Процесор Snapdragon X Elite буде не єдиним у новій лінійці Qualcomm для комп’ютерів. Одним з таких чипів може стати Snapdragon X Plus, ноутбук з яким днями з’явився в Geekbench 6. Як повідомляє Windows Latest, його отримає ноутбук Microsoft Surface Pro 10, котрий також матиме варіант Snapdragon X Elite. Також можливо, що Surface Pro 10 використовуватиме X Plus, а Surface Laptop 6 отримає X Elite.

Як повідомляв Windows Central раніше, Microsoft працює над двома продуктами з Snapdragon X: Surface Pro 10 з OLED-дисплеєм та Surface Laptop 6. Завдяки новим результатам у Geekbench стали відомі деякі характеристики Snapdragon X Plus.

Qualcomm Snapdragon X Plus Surface Pro 10

Snapdragon X Plus має 10 ядер (6 продуктивних та 4 енергоефективних) у порівнянні з 12 ядрами X Elite, тобто це менш потужний процесор для пристроїв середнього класу. Він був помічений у пристрої з 16 ГБ оперативної пам’яті, ідентифікованому як OEMMN OEMMN, на якому працювала Windows 11 24H2.

Характеристики процесора

  • План живлення — збалансований
  • Процесор — Snapdragon X Plus – X1P64100 – Qualcomm Oryon
  • Ідентифікатор — ARMv8 (64-bit) Family 8 Model 1 Revision 201
  • Топологія — 1 процесор, 10 ядер у двох кластерах, 6 та 4 ядра.
  • Базова частота — 3,62 ГГц

Відомий список майбутніх кодових назв продуктів Surface. OEMSA — Surface Laptop SE, OEMML — Surface Laptop, OEMBR — Surface Laptop з Snapdragon X, а OEMMN — Surface Pro 10. Витік Geekbench свідчить про те, що Surface Pro 10 (OEMMN) може поставлятися у двох варіантах: Snapdragon X Elite та Snapdragon X Plus. Також схоже, що базовий варіант ноутбука матиме принаймні 16 ГБ оперативної пам’яті, що може свідчити про відмову Microsoft від базових 8 ГБ у лінійці Surface.

Раніше Qualcomm оголосила про подію, присвячену Snapdragon X, вже післязавтра, 24 квітня. Можливо тоді з’явиться більше даних про нові процесори.

Процесор Snapdragon X Elite для комп’ютерів підтримує дискретні відеокарти – роз’яснення Qualcomm

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.