Головна Технології Процесор Snapdragon 8 Gen 4 отримає частоту до 4,26 ГГц, щоб перемогти Apple A18 — інсайдер

Процесор Snapdragon 8 Gen 4 отримає частоту до 4,26 ГГц, щоб перемогти Apple A18 — інсайдер

by host

Згідно з інсайдом, Qualcomm підвищує тактову частоту мобільного процесора Snapdragon 8 Gen 4 до 4,26 ГГц. Ця зміна дозволить йому конкурувати з майбутніми чипами A18 та A18 Pro для iPhone, які також можуть працювати на вищих частотах. Перегони частот відбуваються на тлі виходу продуктивного процесора M4 від Apple з високою частотою, які допомогла йому досягти високого результату в одноядерних тестах. Раніше повідомлялося, що дизайн Snapdragon 8 Gen 4 буде завершений у квітні цього року з цільовою частотою 4,00 ГГц.

Підвищення частоти процесора можна досягти завдяки 3-нм техпроцесу N3E від TSMC. Але відсутність підтримки архітектури ARMv9 може завадити високі продуктивності. Очікується, що Snapdragon 8 Gen 4 буде анонсований у жовтні, тож Qualcomm має кілька місяців, перш ніж його оновлений дизайн буде надісланий партнерам. Представлення Apple M4, ймовірно, застало компанію зненацька та змусила перелаштувати чип. Завдяки частоті 4,26 ГГц Snapdragon 8 Gen 4 може отримати значний приріст одноядерної продуктивності, а структура ядер «2 + 6» зможе додати видатні багатоядерні результати.

З огляду на те, що M4 виробляється за 3-нм техпроцесом другого покоління TSMC, Apple, швидше за все, використовуватиме цю ж технологію для A18 і A18 Pro. Повідомляється, що Qualcomm також буде масово виробляти Snapdragon 8 Gen 4 на тій же технології, тому ринок чекає захоплива конкуренція. Зазначається, що майбутній процесор базується на Snapdragon X Elite, який не підтримує набір інструкцій ARMv9.

Це означає, що Snapdragon 8 Gen 4 не матиме розширення Scalable Matrix Extension (SME), яке дозволяє M4 виконувати складні робочі завдання ефективніше, а також є однією з причин високого одноядерного та багатоядерного результату у Geekbench 6. Новий Qualcomm для смартфонів менш продуктивним через відсутність SME, тому нова цільова частота 4,26 ГГц може бути виправданою.

Однак постає питання охолодження. Виробники телефонів повинні встановлювати більші випарювальні камери, щоб дозволити Snapdragon 8 Gen 4 працювати з максимальною продуктивністю протягом тривалого часу, інакше всі зусилля Qualcomm зійдуть нанівець.

Apple використовує логотип нового iPad Pro як частину системи охолодження

Джерело: Wccftech

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.