Головна Технології ПриватБанк запустить мобільні та енергонезалежні ресайкл-банкомати у прифронтових регіонах України

ПриватБанк запустить мобільні та енергонезалежні ресайкл-банкомати у прифронтових регіонах України

by host

Українці в прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату ПриватБанку.

Окрім видачі готівки, ресайкл-банкоматиПриватБанк запустить мобільні та енергонезалежні ресайкл-банкомати у прифронтових регіонах УкраїниСтворені з перероблених або вживаних матеріалів дозволять отримувати майже всі доступні банківські послуги: від платежів та переказів до оформлення депозитів, погашення кредитів, страхування тощо.

Фахівці банку, що працюватимуть з мобільним банкоматом, допоможуть клієнтам за необхідності.

«Наші клієнти безпечно та в зручному, наскільки це можливо, форматі зможуть отримувати зарплатню, соціальні виплати, перекази, депозити та інше», — каже член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Мобільний банкомат працює на базі інкасаторського авто, оснащений необхідними системами захисту та відеоспостереженням, а також має незалежні енергопостачання та зв’язок.

«Головне — це унікальна система незалежного енергопостачання та зв’язку, що дозволяє броньованому мобільному банкомату працювати в автономному режимі майже добу», — зазначає керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки ПриватБанку Андрій Козловський.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.