Головна Технології Привіт, комп’ютер! Apple дозволить перейменувати Siri через Vocal Shortcuts в iOS 18

Привіт, комп’ютер! Apple дозволить перейменувати Siri через Vocal Shortcuts в iOS 18

by host

Apple додала в iOS 18 функцію доступності Vocal Shortcuts і користувачі, які випробували бета-версію, виявили, що її можна використовувати для того, щоб призначити для Siri нове слово пробудження.

За допомогою Vocal Shortcuts (спеціальних голосових команд для запуску дій) можна вибрати альтернативу стандартному «Hey ‌Siri‌». Для цього необхідно зайти в «Налаштування» — «Спеціальні можливості» — «Голосові команди», обрати «‌Siri‌» (а не ‌Siri‌ Request) і ввести нове ім’я, наприклад «Комп’ютер».

Далі за цим словом можна буде голосом активувати Siri‌. Однак, як зазначає Macrumors, функція обмежена iPhone‌ і не синхронізується з іншими пристроями, де помічник залишиться зі своїм стандартним ім’ям.

На Reddit пишуть, що після налаштування треба зробити паузу і дочекатися активації змін, перш ніж нова Siri‌ реагуватиме на вас.

Vocal Shortcuts також можна використовувати для запуску будь-якої дії, чи налаштування тригерів для програм, системних функції, таких як створення знімка екрана, зміни гучності тощо.

iOS 18 дозволить платити через Apple Pay в сторонніх браузерах на Mac і на ПК з Windows

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.