Головна Технології Реліз MidJourney v6 — нова модель штучного інтелекту генерує фотореалістичні зображення

Реліз MidJourney v6 — нова модель штучного інтелекту генерує фотореалістичні зображення

by host

Генератор зображень зі штучним інтелектом MidJourney випустив 6-ту версію свого популярного інструменту, що дає змогу робити довші підказки, підвищувати рівень деталізації й навіть додавати текст до фото.

MidJourney вперше вийшов у відкриту бета-версію в липні 2022 року і з кожним наступним випуском досягав швидкого прогресу в якості та точності зображень. Цей реліз з’явився коли MidJourney зазнає все більшого тиску з боку конкурентів, зокрема DALL-E 3 від OpenAI. Аналогічно, безплатні інструменти від Meta та сервіси на кшталт Leonardo пропонують дедалі більше варіантів генерації зображень.

Що нового в MidJourney v6?

В останньому випуску MidJourney збільшено довжину підказки, надано більш детальний контроль над кольором і затіненням, текстом, а також надано можливість тонкого налаштування виводу під час діалогу з MidJourney, подібно до того, як ChatGPT дозволяє вам покращувати зображення DALL-E.

Останнє оновлення розроблялося протягом деякого часу, окремі групи користувачів тестували й порівнювали результати, щоб покращити загальну якість. Одне з найяскравіших оновлень стосується способу інтерпретації та розуміння підказок. Наприклад, тепер інструмент може розуміти нюанси пунктуації та граматики, передає Toms Guide.

Плакат із текстом

MidJourney v6 попросили створити постер до фільму «Місячні цуценята», але програма не змогла додати текст до зображення. Коли програму попросили додати певні слова, взявши їх у лапки, це вирішило проблему.

Реліз MidJourney v6 — нова модель штучного інтелекту генерує фотореалістичні зображення

Порівняння з попередньою версією

MidJourney v5.2 (ліворуч) і MidJourney v6 (праворуч) згенерували зображення з однієї й тієї ж підказки «Дегустатор вина дивиться крізь келих».

Реліз MidJourney v6 — нова модель штучного інтелекту генерує фотореалістичні зображення

Реальні люди

Деякі моделі ШІ відмовляються створювати зображення живої людини, включаючи DALL-E, але MidJourney не має цих проблем.

v5.2 (ліворуч), і v6 (праворуч) створили зображення Ілона Маска верхи на єдинорозі. Жодна з них не отримала швидкого доопрацювання або подальших інструкцій. Версія 5.2 створила зображення, схоже на мультфільм (й без рогу), тоді як версія 6 виглядає як стилізована фотографія.

Реліз MidJourney v6 — нова модель штучного інтелекту генерує фотореалістичні зображення

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.