Головна Технології Ремонт Apple Vision Pro може обійтися у $2399. Тріснуте захисне скло — $799

Ремонт Apple Vision Pro може обійтися у $2399. Тріснуте захисне скло — $799

by host

Ціна гарнітури Apple Vision Pro — $3499. Але якщо не платити додаткові $24,99 на місяць або $499 за два роки обслуговування за програмою AppleCare Plus, треба бути обережними з новою гарнітурою. Для користувачів без страхового плану ремонт тріснутого захисного скла коштуватиме $799, а загалом ціна ремонту може сягнути $2399, згідно з оновленою сторінкою підтримки Apple Vision Pro.

З AppleCare Plus, ремонт тріснутого захисного скла або інших випадкових пошкоджень коштуватиме 299 доларів. З оплатою за два роки AppleCare Plus та зниженою вартістю ремонт захисного скла коштуватиме $798 — на  $1 менше, ніж вартість ремонту без плану обслуговування, передає The Verge. І лише якщо пошкодження повториться, це може бути вигідно.

Ремонт Apple Vision Pro може обійтися у $2399. Тріснуте захисне скло — $799

Vision Pro від Apple вже доступна для попереднього замовлення на американському сайті Apple та в усіх магазинах компанії по країні. Версія вартістю $3499 включає накопичувач на 256 ГБ, тоді як модель на 512 ГБ коштуватиме $3699. 1 ТБ обійдеться у $3899. Аксесуари продаються окремо, і за чохол для подорожей доведеться викласти ще $199 доларів.

Повний комплект аксесуарів Apple Vision Pro коштує $1041 – що у нього входить

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.