Головна Технології Ромул» показав модель лицехапу у дії — прибулець бігав підлогою

Ромул» показав модель лицехапу у дії — прибулець бігав підлогою

by host

Феде Альварес, режисер стрічки «Чужий: Ромул», поділився залаштунковим відео лицехапу (facehugger), який виявився не просто пасивним реквізитом, але досить натурально бігав приміщенням за допомогою радіокерування

У майже 20-секундному ролику Альварес продемонстрував дуже ефектного робота, який був створений новозеландською компанією зі спецефектів і реквізиту Wētā Workshop.

«Граю зі своєю улюбленою іграшкою на знімання «Чужий: Ромул» минулого літа. З Днем прибульців усіх!», — написав режисер.

Альварес розповів, що лицехапи були істотами з франшизи«Чужий», які лякали його найбільше. Це призвело до його рішення зафільмувати протистояння їхньої зграї головній героїні «Чужого: Ромул» у виконанні Кейлі Спейні.

«Чужий: Ромул» розповідає про групу космічних колоністів, які опинились у пастці на віддаленій станції, заповненій ксеноморфами. Окрім Спейні, до акторського складу увійшли Девід Йонссон, Арчі Рено, Ізабела Мерсед, Спайк Фірн та Ейлін Ву. Стрічка з’явиться в кінотеатрах 15 серпня 2024 року.

Ксеноморфи повертаються в першому тизері фільму «Чужий: Ромул» — перезапуску франшизи від Феде Альвареса

Джерело: IGN

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.