Головна Технології Роз’єм 12VHPWR спалив NVIDIA RTX 4090 та БЖ одночасно

Роз’єм 12VHPWR спалив NVIDIA RTX 4090 та БЖ одночасно

by host

Неприємності, пов’язані з 16-контактним роз’ємом живлення 12VHPWR для відеокарт продовжуються. Власник NVIDIA RTX 4090 поділився на корейському форумі Quasar Zone жахливою історією про те, як розплавлений роз’єм «потягнув у могилу» не тільки відеокарту, але й блок живлення.

Найчастіше ставалися випадки плавлення 12VHPWR або на відеокарті, або на джерелі живлення, але цього разу постраждали обидва пристрої. На фотографіях зображена відеокарта MSI GeForce RTX 4090 Suprim X 24G, яка отримує живлення від БЖ FSP Hydro. Дивує, що RTX 4090 навіть не працювала на повній швидкості:користувач обмежив потужність до 75%.

Роз’єм 12VHPWR «вбив» NVIDIA RTX 4090 та блок живлення одночасно

Іноді власники відеокарт RTX 4090 граються з різними обмеженнями потужності, щоб максимізувати ефективність або щоб зменшити ризик плавлення 16-контактного роз’єму живлення. Однак це, як видно, не панацея.

Попри впровадження згодом організацією PCI-SIG нової версії роз’єму, 12V-2×6, багато відеокарт NVIDIA RTX 4090 з попередніх партій все ще працюють у користувачів та іноді виходять з ладу, навіть через два роки після релізу. Не допомагають навіть сторонні кабелі підключення — Cablemod, одному з найпопулярніших виробників у цьому напрямку, довелося відкликати свою продукцію через небезпеку.

«Це баг!»: NVIDIA RTX 4090 FE не працювала через муху, яка опинилася між GPU та платою

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.