Головна Технології Розплавлений термінал французького попередника Інтернету продають за €430 — як витвір мистецтва

Розплавлений термінал французького попередника Інтернету продають за €430 — як витвір мистецтва

by host

Термінал мережі-попередника Інтернету Alcatel Minitel 2, врятований під час пожежі, виставлений на аукціон eBay у Франції. Розплавлений корпус комп’ютера не залишає шансів для його практичного застосування. Проте він продається на аукціоні за €430, як недорогий робочий смартфон, або зовсім бюджетний ноутбук.

  • Minitel — онлайн-сервіс, який надавала France Telecom з 1982 по 2012 рік. Започаткований у 1980 році як експеримент зі зменшення вартості друку сторінок телефонного довідника, він перетворився на популярний спосіб робити онлайн-покупки, бронювати місця у поїзді, надсилати електронні листи тощо. Він працював майже так само, як інтернет зараз, і був найуспішнішою онлайн-службою у світі.

Розплавлений термінал Alcatel Minitel 2 французького попередника Інтернету продають за €430 — як витвір мистецтваМодель Alcatel Minitel 2, яка виставлена на аукціон, виготовлена ​​в 1993 році на заміну Minitel 1B. Термінал мав монітор, здатний відтворювати монохромний текст, хоча кольорові моделі пізніше були доступні за додаткову плату. Базову модель Minitel надавали безкоштовно клієнтам France Telecom в обмін на те, що вони не отримували паперові копії телефонних довідників.

Екземпляр описується як врятований від пожежі, і частка правди в цьому, очевидно, є. Хоча екран та клавіатура майже не постраждали, корпус розплавився майже вщент. На одному із зображень видно фрагмент документа, який, на думку продавця, міг бути надрукований терміналом.

Розплавлений термінал Alcatel Minitel 2 французького попередника Інтернету продають за €430 — як витвір мистецтва

Продавець термінала має багато інших товарів на eBay, більшість з яких є антикваріатом або творами мистецтва. Він позиціює розплавлений Minitel саме як витвір мистецтва. Судячи за все, аукціон не дуже вдалий. Початкова ставка на товар становила €450, зараз можна побачити ціну на €20 меншу. Аукціон закінчується у неділю, 23 червня.

Комп’ютер D-17b з балістичної ракети Minuteman 1 1962 року був першим настільним ПК

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.