Головна Технології Розробка штучного інтелекту в Північній Кореї викликає занепокоєння щодо санкцій

Розробка штучного інтелекту в Північній Кореї викликає занепокоєння щодо санкцій

by host

Згідно з новим дослідженням, Північна Корея розробляє технології ШІ для всього: починаючи від реагування на COVID-19 і захисту ядерних реакторів до військових симуляцій і державного спостереження.

Міжнародні санкції, запроваджені через програму ядерної зброї Північної Кореї, можливо, в дечому завадили її спробам, але, схоже, вона таки використовує новітні технології, написав автор дослідження Хюк Кім з Центру вивчення проблем нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна (CNS) у Каліфорнії.

«Нещодавні зусилля Північної Кореї в розробці ШІ/ML означають стратегічні інвестиції для зміцнення її цифрової економіки», — написав Кім у звіті, який цитував інформацію з відкритих джерел, включаючи державні ЗМІ та журнали, і був опублікований у вівторок проєктом 38 North.

Деякі північнокорейські дослідники штучного інтелекту співпрацювали з іноземними вченими, зокрема в Китаї, йдеться у звіті. Північна Корея також заснувала Інститут досліджень штучного інтелекту у 2013 році, і в останні роки кілька компаній просували комерційні продукти з використанням ШІ.

Під час пандемії COVID-19 Північна Корея використовувала штучний інтелект для створення моделі оцінки правильного використання масок та встановлення пріоритетних клінічних симптомів інфекції.

Північнокорейські вчені також опублікували дослідження з використання ШІ для підтримки безпеки ядерних реакторів. Спостережний орган ООН і незалежні експерти заявили минулого місяця, що новий реактор на ядерному комплексі Йонбен у Північній Кореї, схоже, вже працює, що надає країні ще одне потенційне джерело плутонію для ядерної зброї.

Розробка штучного інтелекту створює багато проблем, написав Кім:

«Прагнення розробити програму моделювання бойових ігор з використанням машинного навчання виявляє наміри Північної Кореї в тому, щоб вивчити оперативне середовище проти потенційних супротивників. Крім того, триваюча співпраця Північної Кореї з іноземними вченими викликає занепокоєння для режиму санкцій».

Джерело: Reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.