Головна Технології Samsung представила годинник Galaxy Watch Ultra за $650 та кріплення ремінців, як в Apple

Samsung представила годинник Galaxy Watch Ultra за $650 та кріплення ремінців, як в Apple

by host

Samsung представила нову модель у власній лінійці розумних годинників — Galaxy Watch Ultra за $649. Він має круглий дисплей, але у формфакторі, який Samsung називає «подушкою».

За словами компанії, новий дизайн покращує захист та візуальну завершеність. Це оновлення також приносить нову систему браслетів Dynamic Lug, яка працює подібно до системи ремінців Apple Watch.

Однією з головних переваг Samsung є довговічність. Galaxy Watch Ultra має титановий корпус та водонепроникність 10ATM — вдвічі більше, ніж у більшості інших розумних годинників. Samsung також каже, що Ultra може працювати на глибині 500 м та на висоті до 9000 м. Це поширюється на відстеження фізичної активності, яке включає функції на основі штучного інтелекту ОС One UI 6 Watch, такі як FTP Metrics. Також є новий екран для відстеження кількох видів спорту. Як і Galaxy Watch 7, годинник має покращені функції відстеження стану здоров’я, зокрема AGEs Index.

Samsung представила Galaxy Watch Ultra за $650 і кріплення ремінців як в Apple

Інша велика апаратна зміна стосується кнопок. Є верхня та нижня кнопки, як і на попередніх моделях, із кнопкою швидкого доступу між ними. Galaxy Watch Ultra також оснащений аварійним сповіщенням.

Samsung представила Galaxy Watch Ultra за $650 і кріплення ремінців як в Apple

Samsung Galaxy Watch Ultra має розміри 47,1 x 47,4 x 12,1 мм і важить 60,5 г. 1,5-дюймовий дисплей покритий сапфіровим склом і має яскравість 3000 ніт. Всередині годинника новий 3-нм процесор Exynos W1000 від Samsung, з 2 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ накопичувачем. Годинник має акумулятор на 590 мАг та працює під управлінням Wear OS 5 з One UI 6 Watch.

Samsung представила Galaxy Watch Ultra за $650 і кріплення ремінців як в Apple

Galaxy Watch Ultra доступний у колірних варіантах Titanium Silver та Titanium Gray. Samsung дає 25% знижку на годинник в офіційному магазині в США, якщо попередньо замовити його разом зі смартфонами Galaxy Fold 6 або Flip 6.

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro, схожі на AirPods та Cybertruck, за ціною від $180

Джерело: 9to5google

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.