Головна Технології Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro, схожі на AirPods та Cybertruck, за ціною від $180

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro, схожі на AirPods та Cybertruck, за ціною від $180

by host

Samsung представила нові навушники Galaxy Buds 3 Pro і Galaxy Buds 3. Компанія відійшла від ексклюзивного дизайну минулих поколінь і зробила їх дещо схожими на Apple AirPods, особливо у білому кольорі.

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro від $180, схожі на AirPods та Cybertruck

Обидві моделі навушників також мають металево-сірий варіант, який, своєю чергою, нагадує про Tesla Cybertruck.У пресрелізі Samsung йдеться, що формфактор з ніжкою забезпечує кращий комфорт та втримання у вухах. Елементи керування Galaxy Buds тепер в основному ідентичні тим, що мають AirPods Pro.

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro від $180, схожі на AirPods та Cybertruck

Buds 3 Pro за ціною $249,99 мають на кожному навушнику тонкий світлодіодний індикатор, який може світитися, щоб показати статус з’єднання Bluetooth, також він може світитися постійно. Pro мають силіконові вкладки, натомість звичайні Buds 3 за $179,99 мають відкритий дизайн для людей, яким не подобається відчуття закладених вух.

Обидві моделі пропонують активне шумозаглушення. Якість та потужність аудіо можуть бути кращими на Buds 3 Pro, оскільки вони містять двосторонні драйвери в кожному навушнику, тоді як стандартні Buds 3 мають лише один драйвер. Buds 3 Pro тепер має адаптивне шумозаглушення, тож ANC автоматично регулюватиметься відповідно до оточення. Коли навушники виявляють важливі звуки, як-от сирени, вони тимчасово вимикають шумозаглушення.

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro від $180, схожі на AirPods та Cybertruck

Нові навушники Samsung мають клас захисту від пилу та води IP57 та підтримують бездротову зарядку. Фірмовий кодек Bluetooth від Samsung тепер здатний передавати бездротове потокове аудіо до 24 біт / 96 кГц. Повноцінний Multipoint все ще відсутній — навушники пропонують лише автоматичне перемикання між пристроями Samsung.

Samsung представила навушники Galaxy Buds 3 і 3 Pro від $180, схожі на AirPods та Cybertruck

Buds 3 Pro мають трохи довший час роботи від батареї — до 6 годин або загалом на 26 годин з ANC, включно з підзарядкою від футляра. Buds 3 може працювати 5 і 24 години відповідно — або 6 і 30 годин, zroj не вмикати ANC. Samsung стверджує, що якість голосових дзвінків значно покращилася завдяки включенню надширокосмугового зв’язку — функції, яка вже з’явилася у конкурентів Pixel Buds Pro. Навушники Samsung Buds 3 Pro та Buds 3 доступні для попереднього замовлення сьогодні та надійдуть у продаж 24 липня.

Samsung показала Galaxy Ring: смарткільце з ШІ-аналізом здоров’я за ₴16 000

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.