Головна Технології Шахраїв у Viber стало менше, кажуть в Rakuten

Шахраїв у Viber стало менше, кажуть в Rakuten

by host

Японська компанія Rakuten (власник Viber) відзвітувала щодо протидії телефонним шахраям та спамерам в Україні за 2022-2023 роки.

Шахраїв у Viber стало менше. Принаймні, так кажуть у Rakuten

Торік Rakuten Viber заблокував в Україні 37 тис. акаунтів телефонних шахраїв та спамерів — втричі менше, ніж у 2022, коли було заблоковано 130 тис. облікових записів. За весь 2023 рік близько 60 тисяч користувачів повідомили про телефонний спам або шахрайство — майже вп’ятеро менше, ніж у 2022 році. Водночас близько 450 000 українців протягом 2023 року отримали дзвінки від спамерів або шахраїв — у 2022-му таких було зафіксовано у 3,6 раза більше.

Rakuten Viber прямо пов’язує зменшення активності шахраїв на платформі з постійним вдосконаленням внутрішніх інструментів для поведінкової оцінки та ШІ. Зокрема Rakuten окремо згадує систему антиспаму Viber — механізм розпізнає (на основі різноманітних факторів, зокрема поведінкових) та блокує шахрайські облікові записи. Минулої осені на Android з’явилася «Ідентифікація абонентів» — своєрідний індикатор спаму. Функція безпеки спирається на той самий поведінковий аналіз та попереджає, коли з невідомого номера телефонує ймовірний спамер/шахрай.

Принагідно Rakuten Viber нагадує, що всі чати та особисті дзвінки користувачів месенджера компанії зашифровані наскрізним шифруванням (привіт Telegram). Всі доступні функції приватності та безпеки у Rakuten Viber зібрані в меню Параметри -> Конфіденційність.

У нещодавньому опитуванні Rakuten Viber повідомляв, що зараз 56% українців не беруть слухавку, коли телефонують невідомі номери.

Наскільки ефективно Rakuten Viber блокує шахраїв/спамерів (опитування ITC.ua)

Нумо проведемо швидке опитування — чи справді Rakuten Viber так ефективно протидіє шахраям та спамерам?

 Loading …

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.