Головна Технології Штучний інтелект Galaxy AI буде доступний також на S23 та свіжих складаних смартфонах Samsung

Штучний інтелект Galaxy AI буде доступний також на S23 та свіжих складаних смартфонах Samsung

by host

На заході Galaxy Unpacked Samsung анонсувала цілу низку функцій на основі штучного інтелекту для сімейства S24 під загальною назвою Galaxy AI. Однак Samsung перенесе принаймні деякі з цих інструментів на торішні преміальні телефони та планшети.

Engadget повідомляє, що Samsung «з нетерпінням чекає на те, щоб перенести досвід Galaxy AI на серію Galaxy S23, включаючи S23FE, Fold5/Flip5 і Tab S9 пізніше в першому півріччі».

Нові інструменти ШІ від Samsung включають такі функції, як Chat Assist, яка може перекладати мови в режимі реального часу або виконувати корекцію тону в текстах і електронних листах, Suggested Edits на фотографіях, яка може автоматично виправляти тіні й відображення, і Circle to Search, яка працює разом із пошуком Google і поєднує традиційні текстові запити з візуальним пошуком, схожим на Google Lens.

Circle to Search ─ спрощений пошук з екрану будь-якого застосунку з’явиться у Galaxy S24, Google Pixel 8 та «преміальних» смартфонах

Наразі незрозуміло, чи буде весь набір функцій штучного інтелекту Galaxy AI доступний на всіх пристроях, чи інструменти будуть переноситися в кожному конкретному випадку окремо. І як це працюватиме без процесорів Snapdragon 8 Gen 3 та Exynos 2400, які використовуються в лінійці S24?

Exynos 2400: процесор для лінійки Samsung Galaxy S24 деталізовано — 10 ядер, 3,2 ГГц

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.