Головна Технології Штучний інтелект спрогнозував результати Євро-2024 — Франція перемагала найчастіше (у 22 симуляціях зі 100)

Штучний інтелект спрогнозував результати Євро-2024 — Франція перемагала найчастіше (у 22 симуляціях зі 100)

by host

Євро-2024 стартує вже сьогодні з матчу-відкриття між Німеччиною та Шотландією і штучний інтелект вважає, що поєдинок закінчиться на користь господарів турніру (2:0) із ймовірністю 76%.

Модель AI Octopus від стартапу Luzmo — це відсилання до восьминога Пауля, який передбачив результати деяких матчів на Євро-2008 і Чемпіонаті світу з футболу 2010 року.

За словами технічного директора Luzmo, Хароена Вермілена, компанія використовувала щось схоже на метод Монте-КарлоШтучний інтелект спрогнозував результати Євро-2024 — Франція перемагала найчастіше (у 22 симуляціях зі 100)Штучний інтелект спрогнозував результати Євро-2024 — Франція перемагала найчастіше (у 22 симуляціях зі 100)Моделювання методом Монте-Карло – це математичний метод, який прогнозує можливі наслідки невизначеної події. Комп’ютерні програми використовують цей метод для аналізу даних за минулі періоди та прогнозування низки майбутніх результатів на основі вибору дій.. У 22 зі 100 симуляцій Франція виграла турнір — у батьківщини Luzmo, Бельгії, 3,4% шансу на трофей, тоді як в Англії 3,2% (хоча вищі шанси пройти до півфіналу).

Вермілен сказав у коментарі виданню The Register, що «сама модель є, по суті, симулятором матчу, який виконує симуляцію ігор на основі таких показників, як рейтинги нападу та захисту… щоб розподілити ймовірності атак у порівнянні з іншими командами».

Євро-2024 триватиме з 14 червня по 14 липня. На груповій стадії національна збірна України зіграє з Бельгією, Румунією та Словаччиною — перший матч проти румунів стартує 17 червня.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.