Головна Технології Смартфон Google Pixel 8a вперше з’явився на відео — він має вийти 14 травня

Смартфон Google Pixel 8a вперше з’явився на відео — він має вийти 14 травня

by host

Презентація смартфона Google Pixel 8a очікується під час Google I/O 2024 14 травня. У мережі вже є рендери смартфона та його характеристики, а зараз з’явилося відео.

На відео можна роздивитися задню частину смартфона разом із пакуванням та аксесуарами. І хоча це не найбільш детальне відео, воно демонструє телефон до його виходу та підтверджує минулі витоки. Відео опублікував користувач X Twitter @MysterLupin, який публікував перші дані Pixel 8a та інших пристроїв. Також він нещодавно опублікував рендери телефону у чотирьох кольорах з усіх кутів.

Порівняно з попередніми моделями Pixel аксесуари не змінилися та включає кабель USB-C–USB-C, адаптер USB-A–USB-C та інструмент для виймання SIM-карти. Телефони можна побачити у кольорах Mint та Bay.

Очікується, що телефон отримає процесор Tensor G3, який працюватиме у поєднанні з 8 ГБ оперативної пам’яті. за неофіційною інформацією, Google може перейти з Pixel 8a на дисплей 120 Гц з яскравістю до 1400 ніт. Смартфон має отримати Android 14 та, можливо, новими можливостями камери, які з’явилися в серії Pixel 8.

Неофіційно відомо, що Pixel 8a стане дорожчим за попередника. Pixel 7a коштує $499, а Pixel 8a може коштувати приблизно $618. Мова йде про мінімальну версію комплектації, телефони з більшою пам’яттю будуть дорожчими.

Складаний смартфон Google називатиметься Pixel 9 Pro Fold, а не Pixel Fold 2 — інсайдерка

Джерело: 9to5google

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.