Головна Технології Соцмережа Reddit за $60 млн на рік дозволила Google використовувати свій контент для тренування штучного інтелекту

Соцмережа Reddit за $60 млн на рік дозволила Google використовувати свій контент для тренування штучного інтелекту

by host

Соціальна платформа Reddit уклала угоду з Google, щоб зробити свій контент доступним для навчання моделей штучного інтелекту пошукового гіганта. За словами джерел, контракт з Google (Alphabet) коштує близько 60 млн доларів на рік.

Угода підкреслює, що Reddit, яка готується до гучного запуску на фондовому ринку, прагне отримати нові доходи в умовах жорсткої конкуренції з боку таких сервісів, як TikTok і Meta (Facebook та Instagram), передає Reuters.

Джерела не були уповноважені спілкуватися зі ЗМІ і відмовилися назвати свої імена. Reddit і Google відмовилися від коментарів. Торік Reddit заявила, що буде стягувати плату з компаній за доступ до свого інтерфейсу прикладного програмування (API) — засобу, за допомогою якого він поширює свій контент. Угода з Google може стати першою угодою з великою компанією, що займається розробкою штучного інтелекту.

Компанія Reddit, що базується в Сан-Франциско, понад три роки розглядає можливість розміщення акцій, і готується цього тижня подати заявку на первинне публічне розміщення акцій, в якій вперше детально розкриє свої фінансові показники для потенційних інвесторів, що виходять на IPO. За словами двох джерел, документи можуть бути доступні вже в четвер.

Компанія була оцінена в близько 10 млрд доларів під час раунду фінансування у 2021 році, прагне продати близько 10% своїх акцій під час розміщення. Вихід Reddit на фондовий ринок стане першим IPO великої соціальної мережі після розміщення акцій Pinterest у 2019 році.

В останні місяці розробники моделей штучного інтелекту були зайняті укладанням угод з власниками контенту, прагнучи диверсифікувати свої навчальні дані, виходячи за межі великих фрагментів інтернету. Ця практика рясніє потенційними проблемами з авторським правом, оскільки багато творців контенту стверджують, що їхній контент був використаний без дозволу.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.