Головна Технології SpaceX і T-Mobile відправили перші текстові повідомлення через орбітальні супутники Starlink (але деякі загубилися)

SpaceX і T-Mobile відправили перші текстові повідомлення через орбітальні супутники Starlink (але деякі загубилися)

by host

SpaceX відправила та отримала перші текстові повідомлення, надіслані через T-Mobile, використовуючи свої супутники Starlink D2D, запущені трохи більше тижня тому. Проєкт спрямований на забезпечення підключення до супутникового інтернету звичайних мобільних телефонів, щоб клієнти T-Mobile могли залишатися в мережі навіть тоді, коли вони знаходяться в зоні без покриття мобільної мережі.

SpaceX заявила, що має намір публічно запустити текстові послуги разом з T-Mobile у 2024 році, а у 2025 році планується розширити пропозицію за рахунок голосового зв’язку, передачі даних та інтернету речей. У глобальному масштабі SpaceX співпрацює з Rogers у Канаді, австралійській Optus, KDDI у Японії та іншими компаніями.

Для надання таких послуг зв’язку потрібні більші спеціальні версії супутників Starlink з можливістю D2D (direct-to-device). SpaceX запустила перші шість із них 2 січня, завершивши ранні випробування без проблем.

«У понеділок, 8 січня, через 6 днів після запуску, ми відправили і отримали наші перші текстові повідомлення на немодифіковані стільникові телефони на землі і з них на наші нові супутники в космосі, використовуючи спектр мережі T-Mobile… [вказуючи, що ] система працює», – написала SpaceX у своєму блозі.

У рамках анонсу цієї схеми генеральний директор T-Mobile Майк Зіверт сказав, що така технологія подібна до встановлення вишки стільникового зв’язку в небі. Він додав, що одного разу це може усунути мертві зони, і це дозволить людям легко зв’язуватися з близькими, навіть якщо вони знаходяться у океані.

SpaceX похвалилася у Х (раніше Twitter) зображенням двох телефонів, між якими здійснювався обмін текстовими повідомленнями, надісланими через супутники Direct to Cell.

Однак уважні користувачі соцмережі звернули увагу, що надіслані та отримані повідомлення на двох пристроях не збігаються ─ деякі повідомлення загубилися в дорозі.

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.