Головна Технології SpaceX та T-Mobile отримали швидкість завантаження 17 Мбіт/с з супутника Starlink на звичайний телефон Samsung з Android

SpaceX та T-Mobile отримали швидкість завантаження 17 Мбіт/с з супутника Starlink на звичайний телефон Samsung з Android

by host

Голова SpaceX Ілон Маск розповів у X Twitter про досягнення максимальної швидкості завантаження 17 Мбіт/с із супутника Starlink на немодифікований телефон Samsung з ОС Android.

«SpaceX щойно досягла максимальної швидкості завантаження 17 Мбіт/с із супутника безпосередньо на немодифікований телефон Samsung Android», — пише Маск.

У подальших коментарях, відповідаючи на питання, CEO SpaceX / Starlink уточнює, що це означає.

«Це поточна пікова швидкість на промінь, а промені великі, тому ця система ефективна лише там, де немає стільникового зв’язку. Ця послуга працює в партнерстві з бездротовими провайдерами, як це було оголошено SpaceX і T-Mobile».

Нагадаємо, у серпні 2022 року SpaceX та оператор мобільного зв’язку T-Mobile оголосили про співпрацю з метою використати супутники Starlink, щоб позбавитися «мертвих зон» у покритті стільникової мережі. Тоді планувалося, що звичайні 5G-смартфони зможуть підключатися до супутників Starlink зі швидкістю 2-4 Мбіт/с на визначених ділянках покриття. Як можна бачити, цей показник у конкретному випадку був значно перевищений.

У січні 2024 року SpaceX та T-Mobile відправили та отримали перші текстові повідомлення на телефони з використанням супутників Starlink D2D, які були запущені за тиждень до того. Тоді SpaceX заявила, що разом з T-Mobile хоче публічно запустити мобільні супутникові текстові у 2024 році, а у наступному році розширити можливості супутникової телефонії голосовим зв’язком.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.