Головна Технології Spotify додасть lossless (Hi-Fi, музику без втрат) цього року у новому тарифі за +$5 — інсайдер

Spotify додасть lossless (Hi-Fi, музику без втрат) цього року у новому тарифі за +$5 — інсайдер

by host

За словами інсайдера, Spotify у цьому році представить новий, дорожчий преміальний план передплати, у якому нарешті буде доступна цифрова музика lossless (без втрат). Користувачі будуть платити щонайменше на $5 за аудіо кращої якості кращого аудіо та нові інструменти створення плейлистів та керування бібліотекою.

Spotify позиціюватиме Hi-Fi як додаткову опцію — це не заміна якихось тарифів. Користувачі залишатимуться на поточних тарифах, якщо не оберуть додаткові можливості. Усе разом коштуватиме залежно від базового тарифу, але очікується приблизно 40% націнки. на початку тижня акції Spotify здорожчали на 2,9%.

Spotify оголосив про Hi-Fi аудіо ще в лютому 2021 року, але розгортання досі не відбулося. Більшість інших сервісів потокової музики вже пропонують аудіо вищої якості.

Чутки щодо нового рівня підписки з’явився після підвищення цін для користувачів Spotify у багатьох країнах.Минулого тижня компанія заявила, що підніме ціни в США на $1 долар на місяць у липні — до $11,99 на місяць. Минулого року вартість тарифу у США вже зросла на $1, до $10,99 після того, як була незмінною понад 10 років.

Новий преміальний план міг би додати Spotify сотні мільйонів доходу, який потім буде розподілено з власниками прав на музику. Поки невідомо, який відсоток користувачів зацікавлений у новому тарифі та чи отримають автори музики додаткові виплати.

Також підписники нового плану зможуть миттєво створювати власні списки відтворення для певних видів діяльності, дат, пір року тощо. Списки відтворення адаптуватимуться до кожного користувача залежно від його поведінки, з часом вони зможуть створюватися без підказок.

Lossless у Spotify наближається: код програми містить згадки звуку без втрат у новій функції Music Pro

Джерело: Bloomberg

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.