Головна Технології Spotify «зламав» смартфони Pixel — відтворення треку спричиняє циклічний збій інтерфейсу

Spotify «зламав» смартфони Pixel — відтворення треку спричиняє циклічний збій інтерфейсу

by host

Ще одна проблема, менш тяжка, ніж вихід з ладу смартфона, спіткала власників Google Pixel. На деяких смартфонах Pixel використання Spotify призводить до збою системи, який «лікується» перезавантаженням.

Власники Google Pixel повідомляють, що їхні телефони раптово виходять з ладу під час використання Spotify. Напочатку відтворення пісні смартфони входять у циклічному збої. Схоже, що телефони не вимикаються, але система аварійно завершує роботу з повідомленням «інтерфейс користувача системи не відповідає», в деяких випадках Pixel повертається до екрана блокування. Перезавантаження вручну (тривалим натисканням кнопки живлення) зупиняє цикл.

Схоже, проблема стосується телефонів Pixel 6, 7 і 8, але незрозуміло, з якими версіями програмного забезпечення. На Pixel 8 Pro з Android 14 та Spotify v8.9 проблему відтворити не вдалося. Також виявлено, що очищення даних програми та кешу Spotify тимчасово розв’язує проблему — тобто її причиною є музичний сервіс.

У Spotify стверджують, що знають про скарги користувачів та шукають рішення. Вчора Spotify почав розгортати оновлення програми, що потенційно може бути причиною, але скарги почали з’являтися 1 липня. Деякі користувачі також відзначають, що подібні проблеми виникали в минулому, але не настільки широко.

Ймовірно, виправлення не забариться, тимчасово можна спробувати видалити Spotify та завантажити старішу версію програми. Вимкнення сповіщень Spotify також тимчасово розв’язує проблему з певних причин.

Google запланувала презентацію Pixel 9 та Pixel Watch 3 на 13 серпня

Джерела: Android Authority, 9to5google

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.