Головна Технології Starlink втратила $900 млн субсидії на забезпечення інтернету у сільскій місцевості США

Starlink втратила $900 млн субсидії на забезпечення інтернету у сільскій місцевості США

by host

Федеральна комісія зі зв’язку (FCC) каже, що компанія «‎не довела», що зможе надавати послуги.

Starlink втратила субсидію у розмірі $886 млн для розширення послуг широкосмугового зв’язку в сільській місцевості. За даними FCC, компанія не змогла «продемонструвати, що зможе надати обіцяну послугу», і призначення їй субсидії «‎не буде найкращим варіантом використання коштів».

«Федеральна комісія зі зв’язку провела ретельний юридичний та технічний аналіз, щоб визначити, що цей заявник не відповідає вимогам щодо отримання коштів», — заявила голова FCC Джессіка Розенворсел.

Торік комісія відхилила пропозицію Starlink з таким самим формулюванням — компанія у відповідь подала апеляцію. Раніше SpaceX виграла тендер на розгортання інтернету зі швидкістю завантаження 100 Мбіт/с і швидкістю вивантаження 20 Мбіт/с для 642 925 сільських будинків у 35 штатах.

Згідно з останніми тестами Ookla, середня швидкість завантаження Starlink у США становила 64,54 Мбіт/с у третьому кварталі 2023 року, що, за словами дослідників, є невеликим зниженням у порівнянні з попереднім кварталом, але на 22% більше порівняно з 53 Мбіт/с, зафіксованими у відповідний період 2022 року.

Нині SpaceX каже, що «глибоко розчарована та спантеличена» рішенням FCC.

«Starlink є, мабуть, єдиним життєздатним варіантом негайного підключення для багатьох американців, які живуть і працюють у сільських і віддалених районах країни, де інтернет був ненадійним, частково або взагалі недоступним», — написав керівник юридичного відділу SpaceX Крістофер Кардачі у листі до FCC.

Тижнем раніше FCC дозволила SpaceX розгортати супутники Starlink для стільникового зв’язку — але лише для проведення коротких тестів.

У листопаді Ілон Маск повідомив, що Starlink зрештою став беззбитковим, що може сигналізувати про потенційний вихід компанії на біржу.

Джерело: Spacenews, The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.