Головна Технології Стартап Black Box пропонує встановлювати у операційні камери зі штучним інтелектром для безпеки й ефективності

Стартап Black Box пропонує встановлювати у операційні камери зі штучним інтелектром для безпеки й ефективності

by host

Технологія спостереження на основі штучного інтелекту проникає в операційні лікарень, де вона постійно збирає аудіо- та відеоматеріали, життєві показники пацієнта і безліч інших хірургічних даних — і все це заради підвищення безпеки та ефективності.

Платформа на базі штучного інтелекту називається OR Black Box, на честь самописних пристроїв, які використовуються в літаках, щоб допомогти зрозуміти події, що призвели до катастрофи або іншого інциденту. Але ця технологія не є буквальним чорним ящиком; це набір ширококутних камер і запатентованих моделей штучного інтелекту. Вона також не обов’язково призначена для того, щоб розібратися в подіях, які призвели до хірургічної катастрофи або інциденту постфактум. Швидше, вона покликана допомогти запобігти будь-яким нещасним випадкам, і її творцям і користувачам доводилося неодноразово запевняти медичний персонал, що всевидячий штучний інтелект не буде використовуватися для пошуку індивідуальних помилок і покладання провини на персонал, повідомляє ArsTechnica.

За словами розробників, OR Black Box анонімізує людей в операційних: моделі розмивають обличчя і «мультиплікують» тіла. Програмне забезпечення агрегує та аналізує дані і звітує лікарням, надаючи інформацію про дотримання протоколів, ефективність, аудит безпеки, контроль якості, а також ключові відео- та аудіозаписи для перегляду, коментування та навчання. Через 30 днів усі записи повинні видалятися.

Наприклад, медичний заклад Duke Health у Північній Кароліні почав використовувати «чорний ящик» в операційній чотири роки тому і, проаналізувавши дані, зрозумів, що його хірургічні команди не дуже ретельно дотримуються протоколу підготовки шкіри пацієнта до розрізів. З іншого боку — таке спостереження нервує персонал лікарні, який не так і складно ідентифікувати.

Втім, перші користувачі зосереджуються на позитивних сторонах технології. У клініці Mayo Clinic, яка встановила Black Box наприкінці 2021 року, адміністрація лікарні використала технологію, щоб з’ясувати, що ключове хірургічне обладнання не було оптимально розташоване в деяких операційних кімнатах. Завдяки цьому вони перемістили його і підвищили ефективність.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.