Головна Технології Stellantis додасть ChatGPT до автомобілів Peugeot «для розмов з водієм», за прикладом VW та Mercedes

Stellantis додасть ChatGPT до автомобілів Peugeot «для розмов з водієм», за прикладом VW та Mercedes

by host

Концерн Stellantis планує використовувати ChatGPT в автомобілях Peugeot для вдосконалення голосового асистента, приєднавшись до конкурентів, як-от Volkswagen і Mercedes-Benz.

VW разом з Bosch тестує систему автоматичного паркування й заряджання електромобілів, та встановлюватиме ChatGPT у авто

Ми впровадимо ChatGPT у всіх автомобілях, включаючи нову модель e-3008, і невеликі комерційні автомобілі.

— Жером Мішерон, директор з продуктового плану Peugeot.

Peugeot запустить пілотну версію сервісу ChatGPT, який зможе підключатися до системи управління автомобілем і відповідати на багато загальних або пов’язаних з навігацією питань, в п’яти країнах — Франції, Великобританії, Німеччині, Італії та Іспанії. Планується, що сервіс стане стандартним обладнанням вже цього року.

Минулого року Mercedes-Benz, розпочав випробування в США, давши водіям змогу використовувати ChatGPT, заявивши, що це має допомогти отримувати більш природні відповіді та справлятися із запитами: від деталей пункту призначення і закінчуючи пропозиціями щодо вечері, передає Reuters.

Volkswagen заявив раніше цього місяця, що до середини року його голосовий асистент буде інтегрований з ChatGPT для полегшення інтерактивного діалогу з водіями. Peugeot також заявила, що запровадить нову восьмирічну гарантію на e-3008, порівняно з нинішньою дворічною гарантією на традиційні автомобілі, щоб спробувати заохотити водіїв переходити на електромобілі.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.