Головна Технології Стережись, YouTube — TikTok тестує завантаження 60-хвилинних відео

Стережись, YouTube — TikTok тестує завантаження 60-хвилинних відео

by host

TikTok почав тестувати завантаження довгих годинних відео, і це навряд сподобається YouTube.

Функція доступна в обмеженому переліку країн, однак не стане широко доступною найближчим часом, кажуть у компанії (через TechCrunch).

Вперше помітив оновлення консультант із соціальних мереж Метт Наварра — і воно символізує відхід від традиційного позиціювання TikTok, як платформи з короткими відео. Раніше формат соцмережі намагались перейняти й інші медіагіганти — YouTube запустив Shorts, а Meta додала в Instagram Reels.

Початково TikTok пропонував до завантаження 15-секундні відео, але дещо збільшив формат останніми роками. Ролики тривалістю до години, за словами компанії, дадуть змогу користувачам формувати історії з кількох частин, або нададуть більше часу для різноманітних майстер-класів, комедійних скетчів або навіть розширені епізоди телешоу (торік американський стримінговий сервіс Peacock додав на платформу дебютний епізод ситкому «Killing It» — щоправда, його довелось розбити на п’ять частин)

Чимало мереж завантажують перші епізоди шоу на YouTube, аби залучити нових користувачів на свої платформи — тепер у відеоплатформи Google може з’явитися гідний конкурент з величезною аудиторією.

Водночас у соцмережі, яка належить китайській ByteDance наразі великі проблеми в США — влада може заборонити застосунок, якщо його не придбає місцевий власник. Один з головних кандидатів — американський бізнесмен Френк Маккорт, колишній власник бейсбольної команди Los Angeles Dodgers і виконавчий директор інвестиційної компанії McCourt Global.

Аналітики Bloomberg Intelligence оцінюють американські активи TikTok у $35-40 млрд. Разом з тим соцмережа не збирається так просто здаватися, і подала до федерального суду, щоб заблокувати закон про потенційну заборону.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.